Нанесення зображення і логотипів на посуд, чашки, тарілки, келихи, деколь і друк фото на чашки і кухлі

Сімон Франсуа Равенне саме він приблизно в 1750 році удосконалив спосіб гравіювання фарфору. Тепер за допомогою тонкого паперу, гарячих мідних пластин можна було розмножувать зображення на фарфорі. Він покривався тонким шаром лаку, який утримував малюнок на собі.  Процес переводу зображення був названий деколюванням, а сам малюнок – деколлю. Деколювання значно спростило труд майстрів. Ручна робота тепер була скорочена в часі, а займатися ею могли не тільки художники. Ціна на фарфор впала, але не дуже сильно.  Два англійця Джон Седлер і Гай Грін в 1756 році вразили всіх своїм керамістів своїм рекордом. За допомогою деколі вони вручну прикрасили малюнками 1200 плиток за 6 годин. Багато мануфактур почали використовувати перенесення зображень на кераміку. З’явилися цехи, які спеціалізувались тільки на деколі. Приклади плиток с деколлю того часу зараз високо ціняться у колекціонерів.

Келих з нанесеннямТехнологія деколю підходить для декору чи нанесення логотипу на посуд, сувеніри зі скла, кераміки чи фарфору. Використовуються фарби, які безпечні для щоденного використання, а система друку зображення дозволяє отримати бажаний результат, такий як: чіткість – малюнок перенесений, а його  лінії тонко пропрацьовано та стійкість – навіть при митті посуду, зображення залишиться незмінним. Наша компанія може запропонувати вам нанесення логотипу на кухлі, чашки, тарілки, фужери, тощо. Ми використовуємо два види нанесення: деколь і сублімація. 

Деколь – це нанесення малюнку на склянні, керамічні чи фарфорові предмети. Зображення переноситься на кераміку з паперової основи, а потім фіксується високотемпературним обпаленням. На паперову основу малюнок наноситься шляхом офсетного друку. 

Сублімація – це високотемпературне перенесення зображення на кераміку з особливою поверхнею. Завдяки особливій системі  нанесення малюнок виходить ідеальної якості. Процес нанесення деколі на посуд має свою специфіку. Макет друкується спеціальними фарбами на спеціальному папері, потім зверху наносимо лак – отримуємо провідну картинку. Після цього картинку переносять на виріб і обпалюють при високій температурі.

Також ми займаємось фотодруком, але для цього потрібен ескіз або фото в електронному вигляді високої якості.

Наша команда професіоналів знає свою справу, а отже працює якісно та оперативно. І все це тільки для вас!