Нанесення зображення на чашки і кухлі

Є різні способи, за допомогою яких відбувається виготовлення чашок з логотипом, але краща якість і не лише в кольоровості зображення дає тільки технологія високотемпературного випалення. Деколь на чашки (кухлі), вигідна, особливо при великих накладах. Також є досить поширений вид нанесення, це сублімація на чашки, тарілки і деякі інші види посуду - перенесення зображення з поліграфії, за допомогою певної температури на поверхню виробу, звичайно це кераміка. Використовується цей метод в основному для нанесення ескізу або фото на чашки при не дуже великих накладах, відрізняється високою якістю передачі кольорів і фотографічних зображень, а також оперативністю у виготовленні нанесення на чашки. Друк на чашках і друк на кухлях, а також фото на чашках і взагалі друк на різних типах посуду стали дуже популярними для споживчого ринку і ринку реклами. Це неспроста, адже важко уявити собі будь-який харчовий або декоративний посуд без яких би то зображень і написів. Таке дизайнерське рішення не лише надає елегантному зовнішньому вигляду посуду, але і може служити відмінним рекламним ходом або бути рекламним сувеніром. Далі по тексту...

Приміром, чашка - це обов'язковий атрибут кожної людини, будь він удома або на роботі. Практично у кожної людини має бути своя чашка, а у багатьох є улюблені чашки. Чашка може бути і яскравим проявом індивідуальності, вигідно відрізняючись своєю унікальністю зображень.

Ще здавна наносили довговічні малюнки на посуд. Такий друк зародився у Франції. Зараз же ця технологія значно модернізувалася і удосконалилася, дозволяючи наносити якісні малюнки на будь-який вид посуду.

Деколювання чашок та їх випалення в печі під впливом дуже високих температур дозволяє щільно закріпити зображення у верхньому шарі чашки. На замовлення ми можемо зробити чашки з картинкою будь-якої складності та колірної гамми і навіть фото на чашку. На окрему увагу заслуговують чашки з логотипом організації, ці корпоративні чашки підтримують корпоративний дух та імідж організації, це також і реклама. Чашки з логотипом організації відмінний рекламний хід, її можна презентувати як бонус до якоїсь продукції і вона завжди нагадуватиме про марку, приміром, як чашки "Nescafe".

Рекламні функції друку на посуді

Реклама вважається двигуном прогресу. Але такий двигун як, приміром, чашки з логотипом або кухлі з логотипом певної компанії працює набагато потужніше та ефективніше. Річ у тому, що в кожному будинку є не лише такий посуд, але і інший, який у більшості випадків має певний малюнок. Саме такі малюнки і написи на чашках, приміром, можуть виконувати тим або іншим чином рекламні функції. Друк на чашках реклами набагато вигідніший, ніж на тарілках. Все тому, що чашками ми частіше користуємося і тримаємо їх в руці, що дозволяє побачити чашку іншим людям, відповідно і рекламні малюнки на чашках приносять кращий ефект. Тому будь-яка чашка з логотипом продукції або компанії завжди буде якісною і недорогою рекламою.

Друк фото на чашках і на іншому посуді носить на додаток і пропагандистський характер. Так, наприклад, друк на чашках різних написів і гасел підштовхуватиме людей хоч би замислитися про сенс напису. Це можуть бути написи, що направляють до здорового способу життя, напису на кухлях політичного характеру, провокаційного і просто написи з гумором.

Для магазинів, які займаються продажем посуду, фотографії на кухлях або фото на чашці будь-якої знаменитості, гумористичні написи завжди стануть хорошим двигуном продажів такої продукції. Відповідно продажі разом з прибутком будуть рости. Хоча, наприклад чашка з фото політичного лідера або іншим змістом не завжди можуть стати хорошим приводом підвищення продажів типової продукції. Річ у тому, що деякі люди просто не живлять до зображеної особи симпатії та не захочуть придбавати таку продукцію. Тут на допомогу може прийти жартівливе зображення того ж лідера. У будь-якому випадку малюнок на чашці визначає якість реклами і пропаганди.

Правильний і якісно виконаний малюнок на чашці також стане відмінним подарунком для друзів і близьких. Чашка з фото іменинника стане взагалі відмінним подарунком до дня народження друга. Така продукція можлива тільки на замовлення. Кухлі з нанесенням індивідуальних зображень коштують не дорого і доступні кожній людині. Головне бажання. Різні компанії вже давно користуються подібними послугами, замовляючи чашки з логотипом, кухлі з логотипом, різні фотографії на кухлях і взагалі різноманітний друк на чашках. Але найпопулярнішими замовленнями великих корпорацій є друк на чашці їх логотипу і нанесення логотипу на чашки.

Особливості технології нанесення друку на кухлях і чашках

Друк на чашці або нанесення логотипу на кухлі здійснюється за допомогою деколювання або сублімації. Деколь - спосіб друку на посуді, виконаному з різних матеріалів. Наприклад, керамічні кухлі з нанесенням деколі або чашки з деколлю, зберігають своє зображення досить тривалий час. Це стосується не лише керамічних виробів, а і фарфорових. Суть технології полягає в тому, що готовий малюнок прикладають до поверхні чашки або кухля. Він переноситься на стінки за типом переводної наклейки. Після висушування картинки вона поступає на випалення разом з виробом в піч. Таким чином, виходить припечена барвиста картинка або напис. Деколь дозволять на довгий час зберегти якісний, барвистий і яскравий малюнок не залежно від способів експлуатації посуду. Тому деколювання є одним з кращих способів нанесення зображень і написів на посуд.

Сублімація на посуд або чашки, також популярний метод нанесення, відрізняється більшою простотою і оперативністю у виготовленні. Цей вид друку робиться досить швидко. Наприклад, фото на кухлях можна отримати впродовж години, а невеликий наклад протягом доби.

Чому нанесення на чашки вигідніше замовити в нашій компанії?

Оскільки ми використовуємо дві основні технології нанесення на чашки і посуд, то ми можемо виконати замовлення будь-якої складності, накладу та кольоровості, у відповідні для замовника терміни, використовуючи найоптимальнішу технологію нанесення зображення на посуд на вибір. Нанесення логотипів на кухлі, друк на чашках в Києві або перенесення фото на чашці в нашій організації, має найвищу якість. Ми маємо відгуки вдячних покупців, які зупинили свій вибір на нашій компанії. Чи буде це фото на кухлях або друк на чашці, нанесення на чашки буде якісним, а продукція набуде стильного і оригінального вигляду. Кухлі з логотипом на замовлення, нанесення на кухлі зображень різної складності можна зробити швидко, якісно і з доставкою. Також ми можемо здійснити нанесення зображення різній складності на всілякий інший посуд з кераміки, фарфору або скла.