Нанесення зображення на різний посуд

Пропонуємо нанесення зображення на посуд, робимо деколь на посуд, зображення стійке до зовнішніх дій, а вироби можна активно експлуатувати. У нас також можна замовити нанесення на склянки, чарки, попільнички, чайники та інші види посуду. Ми можемо підібрати потрібний посуд для нанесення, для різних сфер застосування, і деколювання посуду якісно і в доступні терміни. Далі...

Посуд з нанесенням - може використовуватися, як оригінальні сувеніри, які у свою чергу можуть не лише приносити користь, але і бути в повсякденній експлуатації, або прикрашати собою інтер'єр. Все, що треба, щоб посуд радував або рекламував, це замовити нанесення на посуд. Замовник сам може підібрати малюнок і напис, щоб посуд виглядав індивідуально і оригінально.

Деколь наноситься на такі матеріали, як скло, кераміка, фарфор. Випалення посуду унікальне тим, що малюнок дуже міцно закріплюється на поверхні виробів, і є стійким до впливу різних зовнішніх чинників. Ми пропонуємо нанесення зображення деколлю на чарки, склянки, попільнички, салатниці, пляшки, різні місткості, чайники і багато що інше.