Нанесення зображення на келихи

Деколь має безліч переваг, найбільш вагомим є той факт, що коли наноситься зображення на келихи, воно служитиме дуже довго, не втрачаючи яскравості кольорів. Нанесення зображення на келихи виконується як вручну, так і за допомогою визначеної технології, все залежить від накладу виробів. Технологія деколювання, є найоптимальнішою, для нанесення зображення на келихи. Келихи з деколлю користуються особливою популярністю серед виробників алкогольних напоїв, адже в цілях рекламної акції, з пляшкою вина можна презентувати келихи з логотипом компанії. Продовження тексту...

Логотипи на келихи залежно від побажань можуть виглядати по-різному, наприклад, виконані в золотому кольорі - витончено і презентабельно, а з використанням різних кольорів - оригінально і помітно. Для келихів і фужерів, характерні корпоративні замовлення, з певною символікою компанії, для того, що б поширювати келихи з логотипом серед співробітників, або ж в якості рекламної продукції, які часто служать подарунками і призами на різних акціях.

Вартість нанесення на келихи залежить від моделі виробу, розміру зображення, кількості кольорів, наявність золотистих або срібних елементів в келихах, а також важливим чинником є наклад виробів. Звертайтеся, завжди раді допомогти!