Деколь на посуді, нанесення деколі

Нанесення деколі на посуд, зазвичай роблять, коли посуд необхідно активно експлуатувати або наклад виробів великий. Деколь застосовується у багатьох видах посуду різної спрямованості. Приміром, деколь на кухлях наноситься, коли потрібне проведення рекламних акцій та її нанесення вигідно при великих і малих накладах, деколь на чашки популярна серед барів і ресторанів, оскільки вона зносостійка, як втім, і тарілки з деколью. Бари і ресторани, а також різні алкогольні компанії можуть замовляти келихи з деколлю, звичайно це скляний посуд, тому деколь на келихи практично єдина оптимальна технологія, в якій можна використовувати різні кольори. Цією технологією можна зробити не лише деколь на чашках, а також деколь на сувенірах, деколь на тарілки, сервізи, чайники, попільнички, чарки, склянки і тому подібне. Адже деколь можна наносити на різні скляні, фарфорові і керамічні вироби. Для корпоративних клієнтів, можливе нанесення логотипу на посуд в рекламних цілях, або для презентів співробітникам або партнерам компанії. А посуд з корпоративною символікою підкреслює солідність компанії. Далі...

Зазвичай, перш ніж запустити виготовлення деколі на посуді, посуд має бути ретельно перевірений. Він буває різним, приміром, скляний посуд може мати невеликі відмінності в температурі плавлення, чим краще якість посуду, тим вище її температура плавлення, це означає що деколь на неї можна сміливо наносити і вона вийде якісною. Керамічні та фарфорові вироби можуть мати глазур різної якості, це також важливо, адже при нанесенні деколі, приміром, на керамічні чашки з не дуже якісною глазур'ю і чашки з деколлю в результаті вийдуть сумнівної якості.

Варто відмітити, що картинка може бути різної величини і колірної гамми, тому замовити деколь можна на усю поверхню виробу. Зображення друкується особливим способом, виходить так звана перевідна картинка, яка в подальшому після висихання, готова для перенесення на поверхню виробу. Останній етап виготовлення - це випалення виробів з деколлю в муфельній печі під впливом високої температури. Випалення посуду унікальне тим, що малюнок дуже міцно закріплюється на поверхні посуду, і стійкий до дії різних зовнішніх чинників.

Наша компанія надає нанесення деколі на посуд, на чашки з різних матеріалів, деколь на тарілках, келихах, склянках, чарках, попільничках високої якості.