Нанесення зображення на тарілки

Організація пропонує нанесення зображення на тарілки, деколювання тарілок для барів і ресторанів, а також тарілки з корпоративною символікою, нагородні тарілки з гербами міст, сувенірні тарілки з фотографіями. Щоб зробити нанесення зображення на тарілки зазвичай застосовується технологія деколь, яка дозволяє активно експлуатувати тарілки. Деколь на тарілки наноситься таким же методом, що і на чашки, а саме завдяки технології випалення. Такий метод дозволяє наносити деколь на тарілки, різної форми та розмірів. Іноді для нанесення на тарілки використовують сублімацію, якщо тарілки мають декоративне призначення та на них треба передати точне фотографічне зображення. Далі...

Щоб зробити нанесення на тарілки методом деколювання, необхідно розробити макет зображення, а далі надрукувати спеціальну наклейку. Після чого наклейка переноситься на тарілку, і вироби поміщаються в піч, де і відбувається закріплення барвистого шару на поверхню тарілки. Ось короткий опис того, яким чином і з'являється тарілки з деколлю. Сублімація на тарілки здійснюється набагато швидше, макет друкується на спеціальній поліграфії, після чого з вирізаної картинки під пресом і певною температурою зображення переноситься на поверхню виробу.

Тарілка - це предмет щоденного використання кожної людини. Нанесення зображення на тарілку дозволить яскраво виділити інтер'єр. Можливі такі різновиди тарілок, як сувенірні тарілки і подарункові тарілки, які неодмінно порадують і здивують друзів, колег та просто знайомих. Тарілки з логотипами зазвичай замовляють бари і ресторани, що підкреслює імідж закладу, іноді їх замовляють корпоративні клієнти, такі тарілки служать прекрасним сувеніром і хорошою рекламою.

Найчастіше для деколювання, використовують фарфорові тарілки, оскільки вони мають білосніжний колір що дає максимально прийнятну основу для майбутнього виробу. Хоча яку саме основу для виробу вибирати, вирішує замовник. Дизайн і колірна гамма майбутнього виробу, залежить від ескізу виробу, який надає замовник. Тарілки з логотипами, фотографіями та гербами, підкреслять імідж організації та ушляхетнять обстановку.