Все про деколь

Тут ми розповімо про новинки технологій сувенірної сфери і відповімо на всі запитання. Будь ласка, уважно прочитайте підготовлену нами інформацію.

Нанесення на посуд, замовити деколь КиївІснує таке поняття як деколь, - так називається технологія нанесення зображення на посуд і подальшого її випалу. За допомогою цієї технології можна прикрасити або пам'ятно відзначити такі предмети кухонного та іншого вжитку як чашки, тарілки, глечики, келихи, фужери і тому подібні речі. Найкращою якістю володіють вироби, виготовлені за технологією високотемпературного нанесення деколі. Така технологія застосовується при оптових замовленнях на чашки або кружки з деколі.

Пряме деколювання виробів відбувається у спеціально призначених для цього печах під впливом дуже високих температур. Саме завдяки цьому етапу виготовлення даної продукції певне зображення щільно і надовго закріплюється у верхньому шарі чашки, наприклад. На наступному етапі відбувається кінцева обробка майстром. Таким чином можна замовити у наших фахівців товари з нанесеними фотографічними зображеннями, картинками різної складності і колірної гами.

Нанесення на келихиТехнологія деколь дуже популярна завдяки своїй не високой вартості і не трудомісткого процесу виготовлення. Відповідно у нас знайдуться вигідні пропозиції і на корпоративну тематику. Під цим на увазі мають такі вироби як чашки або кружки з фірмовими логотипами певної організації чи підприємства. Управлінцям, які відвідують різного роду тренінги та курси, спрямовані на підвищення ефективності роботи і працездатності колективу давно знайомий той факт, що необхідно створювати побільше об'єднуючих внутрішньокорпоративних заходів.

Це безпомилково діє на підняття загального духу, як би створює свій незалежний мікроклімат всередині колективу. Також така продукція є безпомилково працюючим рекламним ходом. Неможливо не звернути увагу на велику різноманітність всіляко декорованих чашок, що надаються широкому вжитку в магазинах. Але коли хочеться піднести приємний і пам'ятний сувенір, який буде мати ексклюзивний зовнішній вигляд і в той же час буде придатний для постійного застосування в побуті, і тим самим не дасть забути про її дарувальника, багато хто з нас потрапляє в глухий кут.

Деколь являє собою технологію нанесення зображень на різний посуд (чашки, тарілки, бокали, графіни і т.д.). Вперше технологія була застосована французьким ученим в XVIII столітті. Вона здійснювалася виключно на мідних тарілках. З плином часу декорування удосконалювалося і стало можливим на посуді з будь-якого матеріалу.

Принцип технології полягає в нанесенні зображення на матеріал з подальшим його випалюванням. Дана процедура проводиться швидко, а отримане зображення зберігає яскравий барвистий вигляд протягом тривалого часу. Воно стійке до різних фізичних і хімічних впливів, а так само здатне витримати великі температурні навантаження. Як показує практика, що, швидше за все посуд відпрацює свій робочий ресурс, ніж зображення хоча б потьмяніє.

Виготовлення деколі дозволяє надати посуді естетичний і гармонійний вигляд, а так само наносити власні зображення, які завжди будуть радувати око. Нанесення обраного малюнка на посуд можливо тільки на замовлення спеціалізованим організаціям. Вони не тільки втілять Ваші мрії, але і підкажуть із задоволенням як це зробити найкраще. Вартість такого нанесення зображення відносно не дорога, що дозволяє навіть середньостатистичній людині виконати дану операцію без шкоди для власного бюджету.

Перенесення зображень на вироби

Деколь увазі високотемпературне перенесення зображень на стінки посуду. Розрізняють 2 види перенесення зображень (ще до обробки високими температурами), які не впливають на саму технологію типової друку:

1. Прямий перенесення зображень
2. За допомогою зсуву (геометричне)

Існуючі два методи можна віднести до способів нанесення зображень, які все одно обробляються високою температурою (власне процес деколі). Все залежить від способу відображення малюнка на папері. Тобто, яким чином перекладається зображення на посуд. За великим рахунком це абсолютно не важливо, адже в будь-якому випадку ми доб'ємося якісного і довговічного малюнка.

Отже, як же відбувається нанесення деколі? Спочатку малюнок наноситься на спеціальний папір (прямо чи зрушенням) певними фарбами. Потім ретельно готується поверхня виробу шляхом знежирення, просушування, очищення від різних забруднень і легкого підігріву. Далі йде етап підготовки малюнка. Його замочують у теплій воді, відокремлюють захисну плівку з малюнком від основи і прикладають на поверхню виробу в залежності від того який буде переклад (прямий чи зсувний), немов переводки. Потім м'яким шматком тканини малюнок сильно притискають до поверхні виробу і розгладжують. Дуже важливо, щоб не залишилося бульбашок між поверхнею виробу і малюнком. Далі йде етап сушіння виробу при кімнатній температурі. Висушування проводиться протягом доби, а потім йде етап випалу в спеціальних печах при високих температурах. При цьому органічні речовини вигоряють, а неорганічні речовини: фарби вплавляються в стінки виробу. Саме таким чином виробляються чашки з деколлю, тарілки з деколлю, келихи з деколлю і т.д. Практично всі типи та матеріали посуду здатні витримати найвищі температурні навантаження. Тому деколювання стало можливим практично для всієї посуди зробленої з різних матеріалів.

Малюнки, нанесені за допомогою деколі, мають ряд переваг:

1. Дуже низька собівартість нанесення зображень
2. Довговічність малюнка
3. Простота нанесення
4. Оформлення виробів найскладніших геометричних форм
5. Здатність малюнків витримувати високі температури, фізичні і механічні ушкодження.
6. Надає будь-якій посуді більш естетичне дизайнерське рішення.

Деколь на келихи і деколь на чашки (як в іншому і на весь посуд) має дуже широке поширення. Зараз дуже складно зустріти будь-який типовий продукт без зображень. Деколь на замовлення користується величезним попитом. Наприклад, чашка або келих з оригінальним малюнком і написом стане відмінним подарунком або сувеніром для людини. Навіть самому приємно користуватися посудом з оригінальними зображеннями, такими як Ви самі захочете. Дизайнери і майстри організацій виробників деколі зможуть надати Вам допомогу не тільки у виготовленні, але і підборі кращого дизайнерського і колірного рішення виробу. Тому поспішайте порадувати рідних і близьких оригінальними малюнками на келихах, чашках і т.д.

Здавалося б, чим можна здивувати сучасну людину? Можна! Та ще й як! - Відповімо ми. Все залежить від фантазії. Вам всього лише на все потрібно звернутися до фахівців нашої компанії і розповісти, що саме би хотілося відобразити на конкретному виробі.

Наша команда може запропонувати для клієнтів послуги дизайнерів, які допоможуть визначитись із написом чи зображенням, що перенесеться на потрібну продукцію. У нас знайдуться пропозиції для всіх, продемонструємо великий асортимент готових зразків.