Призи нашого виробництва для фіналістів проекту «Голос. Діти»

Наше виробниче підприємство спеціалізується на індивідуальної деколі і продажу рекламно-сувенірної атрибутики. У нашому асортименті Ви можете знайти різноманітні чашки з логотипом на будь-яку тематику.Голос. Діти

У перший день весни відбувся грандіозний фінал популярного українського телепроекту «Голос. Діти». Наша країна багата не тільки родючими землями, а й талановитим населенням і основною метою проекту є виявлений талановитої молоді. У фіналі брали участь самі харизматичні та обдаровані кандидати, кожен з яких був гідний перемоги. Головний приз і симпатію телеглядачів завоював 12-річний Роман Сасанчін з села Садки Тернопільської області.

Слід зазначити, що статуетку, яка в якості головного призу вручалася переможцю, виготовили фахівці нашої виробничої компанії, що зайвий раз підтверджує популярність і престиж організації. Призи відливалися з пластика високої якості і покривалися гальванічним нікелем для додання цій почесній нагороді ексклюзивного зовнішнього вигляду.

Придбати тематичні чашки з логотипом і замовити індивідуальну деколь та іншої продукції можна за допомогою досвідчених менеджерів нашої компанії.