Нагороди нашого виробництва для чемпіонів України зі снукеру

Виробництво нашої компанії славиться високою якістю продукції, що виготовляється, ми пропонуємо споживачеві широкий вибір нагород і сувенірів, серед яких особливою популярністю користуються деколь і нанесення зображення.Чемпионат Украины по снукеру

У грудні до менеджерів компанії в пошуках підходящої призової і нагородної атрибутики звернувся директор з розвитку в нашій країні такого виду спорту, як снукер. І, буквально цієї зими, серед наших співвітчизників відбувся довгоочікуваний турнір зі снукеру, в якому взяли участь 56 професійних гравців з різних міст України. Звання чемпіона завоював Сергій Ісаєнко, який окрім титулу переможця отримав трофей у вигляді нагородної тарілки з табличками нашого виробництва.

Також в грудні були проведені аналогічні турніри з снукеру серед жінок та підлітків. Призерами стали відповідно Катерина Половинчук і Віталій Пацура, які завдяки своїм професійним навичкам успішно обійшли всіх своїх конкурентів. Кубки для переможців надала організаторам наша виробнича компанія.

За покупкою нагород або замовленням індивідуального нанесення зображення, логотипів та іншої сувенірної атрибутики звертайтеся у відділ продажів нашого підприємства. Досвідчені менеджери нададуть консультацію по всьому спектру продукції і оформлять Ваше замовлення.