Деколь на чашки - в новому році нова продукція

Нарешті настав довгоочікуваний новий 2015 рік, на який багато хто покладав великі надії. На початку цього року поспішаємо порадувати своїх улюблених замовників тим, що ми з новими силами приступили до роботи і продовжуємо здійснювати нанесення на кухлі, деколь на келихи і друк на чашках за індивідуальним замовленням клієнтів. Також приємною новиною стане той факт, що асортимент продукції, яку ми виробляємо з металу і скла значно розширився.

Нанесення на чашки, кружки й інший посуд здійснюється на виробництві, для цієї мети ми застосовуємо різні технології, але перевагу віддаємо методиці під назвою деколь. Ця технологія дозволяє переносити будь-які зображення на поверхню виробів, в результаті чого ми надаємо клієнту якісно виготовлену продукцію.

Варто відзначити, що у зв'язку з нестабільністю фінансового ринку, підвищилася вартість на товари та послуги, але ми, як і раніше, дотримуємося оптимальної цінової політики, надаючи замовникам якісний товар за доступними цінами.

Замовити чашки з логотипом і нанесення на келихи можна у менеджерів нашого підприємства, зв'язавшись з ними по телефону або безпосередньо в офісі компанії.