Деколь і технологія випалу

Нанесення на заварникиДеколь - це порівняно нова на ринку сувенірної продукції технологія нанесення на посуд різноманітних зображень (картинок, логотипів і фотографій) і написів. За допомогою деколі наші фахівці в найкоротші терміни і за самим приємним у Києві цінами зможуть прикрасити чашки, кружки, келихи, фужери, графини, глечики і так далі.

Наша компанія надає свободу вибору своїм клієнтам. Є можливість самостійно придумати малюнок, який буде нанесено на один з перерахованих вище предметів або скористатися послугами наших талановитих дизайнерів. Здійснюється дана технологія з використанням кольорового друку і подальшого випалення виробів в спеціальній печі, яка називається муфельною. Процес випалення відбувається під дією дуже високих температур. Можливе застосування технології випалу на таких матеріалах як скло, кераміка і фарфор. Отже, приступимо до детального опису технології випалу при виробництві виробів деколь. В якості основи використовується лист паперу, на якому друкується відповідний зміст (напис або зображення).

Для такої печаті застосовують спеціальну фарбу, яка в свою чергу покривається захисним лаком. Потім створену картинку відокремлюють від основного аркуша і переносять прямо на виріб. Зображення в стилі деколь може бути золотим, срібним або бронзовим. Цей фактор є відмінною рисою даної технології. На завершальному етапі відбувається випал продукції у вищезгаданій муфельній печі. Дана картинка або напис фіксується на виробі і стає одним цілим за консистенцією з глазур'ю. Завдяки спеціальним захисним лакам, що наносяться на початку процесу, повністю зберігається вся колірна гама. Таку продукцію доречно замовляти великими тиражами для офісів.

Дотримуючись ідеї останніх віянь корпоративної моди, такі вироби піднімають внутрішній настрій колективу на якісну роботу і продуктивність праці. Різноманітний посуд, виготовлений за даною технологією, абсолютно не псується через часте застосування та миття. Воно є повноцінним предметом кухонного та офісного побуту. Продукція деколь не є дорогою і замовлення не змусить себе довго чекати.

Вигідно здійснювати оптові закупівлі. Великі тиражі обійдуться ще дешевше. У наших фахівців завжди знайдуться вигідні пропозиції для власників мереж громадського харчування, у тому числі фірмових кафе, барів, фаст-фудів, нічних клубів, ресторанів. Також відмінним рішенням є використання виробів деколь для проведення рекламних акцій. Наприклад, таких як вручення пам'ятних чашок або кухлів з відповідним логотипом або назвою компанії за виконання певних умов проведеної компанією акції.

Новинкою на ринку сувенірної продукції є поява такої технології нанесення написів і картинок на посуд, як деколь. За допомогою неї можна за короткий термін часу завдати фотографії або логотип на такі предмети побуту, як чашки, глечики, тарілки, бокали та інші, прикрасивши тим самим домашній інтер'єр.

Нанесення на тарілкиЗамовлення деколю, дає можливість людині самій продумати малюнок, який згодом буде завдано на предмет, а також створити справжній шедевр, використовуючи кольоровий друк і подальший випал предмета в, так званій, муфельній печі. Але можна і замовити деколь досвідченому фахівцеві. В даний час існує велика кількість фірм, які займаються створенням кераміки, використовуючи різні зображення.

Сам випал здійснюється під впливом досить високої температури, тому нанесення деколі можна робити тільки на такі матеріали, як фарфор, скло або кераміку.

Розглянемо технологію випалу більш детально.

За заснування беруть паперовий лист, на ньому попередньо друкується необхідний малюнок. Папір має бути покрита шаром декстрину, фарба, таким чином, наноситься на цю речовину.

Щоб створити деколь на чашках, застосовують тільки особливу керамічну фарбу, що складається з відтінкових, офарблюючих і склоподібних елементів. Після висихання вона покривається лаком, вигорають в процесі випалу. Отриману, таким чином, ілюстрацію знімають з листа, а далі відбувається нанесення деколі на обраний предмет. А виконується це після того, як паперовий лист трохи промочили.

Отже, перед тим, як нанести деколь на тарілки, необхідно замочити малюнок у воді протягом хвилини, щоб паперова основа повністю промокла. Потім зображення витрушується і прикладається до виробу, папір обережно витягується, а плівка з малюнком розгладжується.

У процесі випалу фарба заходить у верхній шар і утворює з ним тверду масу.

Зазвичай деколь на чашках буває бронзовим, сріблястим або злотим. Це й відрізняє його від інших технологій нанесення малюнка.

Коли предмет обпалюють, то використовують для цього муфельну піч, яка має необхідну кількість кисню, хорошу вентиляцію і пристрій повільного підйому температури. Однак після того як деколь на келихи завдано, виріб повинен висохнути при кімнатній температурі.

Свіжонанесене зображення встановлюється на виробі, стаючи з ним одним цілим при температурі вісімсот градусів за Цельсієм. При цьому деколь на кружках, наприклад, зберігає всю колірну гаму, оскільки спочатку процесу створення малюнка був використаний захисний лак. Коли фарба охолоджується, вона стає стійкою до вигоряння, старіння і стирання.

Слід зазначити, що деколь, можна наносити на велику кількість предметів, випускаючи, таким чином, продукцію великими тиражами. Це зручно для багатьох фірм, власників мереж магазинів, ресторанів, фаст-фудів. Хорошим рішенням може стати використання деколі на кружках для здійснення рекламних акцій. Це може бути, наприклад, надання чашок з логотипом компанії за здійснення будь-якої умови акції.

Якщо слідувати корпоративній моді, то можна відзначити, що деколь і сувеніри відмінно піднімають настрій всього колективу і направляють його в робоче русло, підвищуючи продуктивність діяльності. Добре буде виглядати виконаний деколь на чашки, наприклад, у якому-небудь сучасному фірмовому ресторані або клубі.

Посуд, що виконана за даною методикою, після тривалого використання не псується, і може служити предметом кухонного вжитку. Тому деколь на посуд є не дорогим. Зображення не стирається з часом, предмети можна завантажувати в мікрохвильову піч і посудомийну машину.

Таким чином, деколь та сувеніри в сучасний час знайшли широке застосування. Його використовують і великі компанії, і багато невеликих фірм. При цьому технологія деколь, ціна якого порівняно невелика, користується величезною популярністю у всіх країнах світу.

На сучасному ринку сувенірної продукції існує дуже багато фірм, що працюють в цьому напрямку, але тільки наша компанія є найбільш підходящим прикладом зіставлення ціни і якості в Києві.

07.08.2013                                                                                                                                           М.М.Ю.