Про деколь і сублімації посуду

У нашому повсякденному житті у зв'язку з фізіологічною потребою в їжі ми досить часто маємо справу з посудом і враховуючи, що більшу частину дня людина перебуває поза домом, то вживаючи їжу і напої або на роботі, або в спеціально відведених закладах, типу ресторанів, кафе, закусочних і тд. постійно використовує не свій посуд, яка часто буває з зображеннями, логотипами. Ідея нанесення зображення на посуд не настільки нова, а відома ще з давніх-давен, але нинішні технології вдихнули в цей напрямок нового змісту, нові можливості. Давайте ж розглянемо приклади де і навіщо використовується деколірованная посуд. Отже, перше що приходить на розум, коли згадуєш де найчастіше зустрічається посуд із зображенням, це звичайно ж чашки. Вдома чи на роботі, часто чашки є особистою річчю і виділяє, надає оригінальності, на таких чашках часто зображують кумедні картинки, або смішні написи, або і те й інше разом. Не менш поширене напрямок в деколірованія посуду це її брендування, Ви, напевно, часто помічали в барах, ресторанах, готелях логотип тієї чи іншої марки на келихах, на попільничках, тарілках, чашках та іншої посуді. І природно рекламно-сувенірна складова, коли продукція з логотипом компанії прикрашає посуд і використовується в цілях просування бренду. Для всіх випадків застосування посуду з зображенням існують і певні технології за допомогою яких створюється даний вид продукції.

Перший метод це Деколь - технологія нанесення зображення на керамічні або скляні вироби за допомогою перенесення поліграфічної основи з подальшим випалюванням, який фіксує зображення. Основні переваги деколи полягають в стійкості зображення до зовнішніх чинників і нанесення його на максимальну площу поверхні, насиченості картинки. Використовується при великих тиражах.

Другий же метод - це друк сублімації, як альтернатива «гарячої» друку - полягає в непрямому перенесення зображення, за допомогою додаткового покриття полімером з'являється можливість нанесення зображення на керамічні поверхні в тому числі. Так само варто відзначити, що процес нанесення в рази швидше першого методу, якщо для термодруку потрібно до трьох тижнів, то тут до трьох хвилин на виріб.

Переваги і недоліки є у кожного способу, і що б їх було простіше зіставити, нижче

 

Деколь

Сублимация

Нанесення на поверхню повторюючи ЇЇ контури, в тому числі всередині чашки

Нанесення на плоску поверхню або зовнішню частину

Виготовлення займає 2-3 тижні

Виготовлення займає 2-3 хвилини

Вимоги до посуду - будь-яка форма, наявність глазурованої поверхні або скла.

Вимоги до посуду - посуд зі спеціальним покриттям, або нанесення його окремо

Захист від механічних пошкоджень

Низька стійкість проти зовнішніх факторів

Можливість нанесення білого кольору

Більш широкий діапазон кольорів, складних переходів

Як бачите, ці технології можуть застосовуватися в різних ситуаціях, все залежить від об'єкта, на який буде наноситися зображення.

Наша компанія має всі технології та обладнання що б виконати будь-яке замовлення по деколірованія і субліміціі посуду.