Цікаво про деколь та її замовлення

Перші ознаки деколі з'явилися наприкінці XVII століття, коли французький фахівець вперше наносив зображення на посуд. З плином часу технологія модернізувалася і розвивалася, як один з найпопулярніших видів нанесення малюнків гарячим методом. Зараз же ми маємо вдосконалену технологію деколювання з багатьма винайденими її плюсами. Найбільш популярною є деколь на сувеніри, деколь на чашки, деколь на келихи і деколь на тарілки. Як бачимо, всі предмети є постійним побутом будь-якого громадянина. Тому деколь на посуд дуже популярна серед всіх інших способів нанесення зображення.

Це все завдяки тому, що співвідношення "деколь ціна" і "деколь якість" перевершує всі інші в кілька разів. З цього можна зробити висновок, що нанесення зображення на посуд з подальшим його випаленням є найшвидшим, найдешевшим і в той самий час найбільш якісним способом. Завдяки тому, що нанесене зображення піддається обробці високими температурами (процес випалу), воно надовго зберігає свій яскравий і барвистий вигляд. Вдобавок таке зображення дуже стійке до впливу високих температур, хімічних і фізичних ушкоджень.

Деколь на чашках популярніший всіх видів посуду. Це пов'язано з тим, що чашки найбільш часто використовуються як сувеніри з усіх типів продукції. Деколь на чашках дозволяє їм надати стильний і колоритний вигляд. Можна замовити індивідуальний тематичний малюнок і така чашка стане кращим подарунком на будь-який захід. Звідси ж можна зробити висновок, що деколь і сувеніри нерозлучні один з одним. Деколь і сувеніри завжди крокували і крокують разом. Деколь на кружках користується меншою популярністю, але, тим не менш, вона затребувана. Це пов'язано з тим, гуртки менш популярний предмет побуту, ніж чашки. Але враховуючи те, що мода змінюється, народ прагне використовувати предмети під старовину. Через це за статистикою все більше і більше народу замовляють деколь на кружках.

Нанесення деколі проводиться таким чином. Спочатку спеціальний малюнок переноситься на посуд. Потім трохи підсихає і піддається обробці високою температурою. Через певний час обпалена посуд вилучається, остигає і стає придатною до подальшої експлуатації. Малюнок залишається на ній яскравий і довговічний. Нанесення деколь відбувається дуже просто, але зате ефективно. Це показує минула і справжня практика.

Замовити деколь зараз не складає жодних проблем. Існує безліч організацій, у яких можна замовити деколь на різний посуд. Варіація цін і якості виробленої продукції показує, що деколь Київ найбільш прийнятна в ціновому і якісному співвідношенні. Деякі стверджують, що київська деколь найякісніша. Якщо у вас немає у кого запитати, то з легкістю наберіть запит в Інтернеті "деколь Київ" і самі у всьому переконаєтеся. Всі ті, хто замовляв виробництво деколі залишаються задоволеними, так як за малі гроші є можливість мати вдома посуд зі своїми власними зображеннями. Вона завжди буде радувати ваше око і піднімати настрій.